زنان با انگیزه و اراده، سعی در بهتر کردن زندگی خود و اطرافیان‌شان داشته‌اند و دارند. آن‌ها از پا نمی‌ایستند و دائم در تکاپو و تلاش‌ برای تغییر شرایط زندگی هستند. نمایش جزئیات بسیار مهم زندگی زنان که غالباً از دیده‌ها پنهان می‌ماند، یادآور اهمیت، پویایی، پیچیدگی و چندگانگی نقش‌های آن‌ها در جامعه است.

ایده‌ی اصلی ما در این کمپین آن است که بر ابعاد نادیده‌ی زندگی زنان در موقعیت‌های مختلف نور بیندازیم. نمایش قدرتمند این فعالیت‌ها درنهایت به نتیجه‌ای مهم منتهی می‌شود: پیدا شدن. زیرا بر این باوریم وقتی یک زن خودش را باور می‌کند، انگار همه‌ی زنان را یک گام به جلو می‌برد. کمک به یافتن نقش و جایگاه خود در زندگی، فارغ از اینکه چگونه و از چه راهی به آن می‌رسیم، پیام الهام‌بخش نهایی ما در کمپین «پیدا شو» است.

این کمپین برمبنای یادآوری قدرت وجودی زنان به آن‌ها طراحی شده است؛ و نشان دادن شیوه‌ها و راه‌ها و نقش‌هایی که زنان به واسطه‌ی آن‌ها کیفیت زندگی‌شان را بهبود می‌بخشند. در برنامه‌ریزی جامع کمپین، سطوح مختلف، محتواهای متنوع و فعالیت‌های گوناگون دیده شده است. خوشحالیم که در ساخت ویدئوهای آغازین کمپین، سینماگران و هنرمندان شناخته‌شده‌ای مانند بهمن کیارستمی، بردیا کیارس و سام کلانتری با مای‌لیدی همکاری داشته‌اند.

در ماه‌های آینده، هنرمندان نا‌م‌آشنای دیگری در کنار صدها زن از جای‌جای کشورمان با کمپین ما همراه خواهند شد تا صدای رسای «پیدا شو» برای یک زندگی بهتر باشند.

 

ویدیو بهمن کیارستمی

ویدیو سام کلانتری