همه با هم به پیش برای پیشگیری

مای‌لیدی در راستای مسئولیت اجتماعی خویش و موسسه‌ی بهنام دهش‌پور در قالب ماموریت سازمانی خود، با هدف آگاهی رسانی و ترویج زندگی سالم در زنان و تمرکز بر پیشگیری سرطان پستان، پویش ملی “همه با هم به پیش برای پیشگیری” را در مهر ماه ۱۳۹۷ آغاز کردند.

هدف اصلی و کلان این پروژه آگاه‌سازی عمومی جامعه در موضوع شناخت و پیشگیری از ابتلا به سرطان پستان با استفاده از روش‌های مختلف اطلاع رسانی و آموزشی بود.

فعالیت های صورت گرفته

همه با هم به پیش
برای پیشگیری از سرطان پستان

سرطان پایان زندگی نیست. پویش ملی «همه با هم به پیش برای پیشگیری از سرطان پستان» به منظور آگاه سازی عمومی جامعه از مزایای تشخیص زودهنگام سرطان پستان از ۹ مهر ماه ۱۳۹۷ به طور همزمان در سراسر کشور آغاز گردید. امید است راهی بگشاییم برای جهانی بدون ترس از سرطان

مراسم رونمایی از پویش
۲۶ مهر ماه 1397

رونمایی از پویش با حضور اصحاب رسانه، بازیگران سینما و تلویزیون، نمایندگان فروش شرکت زرین رویا و افراد سرشناس و فعال اجتماعی صورت گرفت.

لیلا حاتمی
زن بودن زیباست

همکاری خانم لیلا حاتمی بازیگر سرشناس کشور عزیزمان ایران، تنها یکی از برآیندهای مسیری است که این کمپین به هدف آگاهسازی و اطلاع رسانی پیش برد. فیلمی که حضور لیلا حاتمی بر تمایز و برجستگی آن افزود. به امید ادامه این راه و "جهانی بدون ترس از بیماری سرطان پستان"

گزارش دوسالانه پویش
برخی فعالیت های انجام شده در قالب این پویش:

۱. برگزاری کارگاههای آموزشی، ۲.اطلاع رسانی عمومی ۳.ارتقا سلامت بانوان در قالب کمپین های ورزشی ۴. خرید وسایل و تجهیز مراکز درمانی جهت تسریع روند تشخیص سرطان‌‌‌‌

نظر خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *