درباره مای لیدی

مای لیدی، از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را با هدف همراهی زنان ایرانی و بهبود کیفیت زندگی آنها در طول دوران پریود، آغاز کرد. در این چند سال فعالیت و پیشرفت، مای لیدی به برندی باکیفیت و مطرح تبدیل شده است و محصولات متنوعی را در جهت بهداشت و سلامت بانوان ارائه می‌کند. مای لیدی همواره سعی میکند تا با نوآوری و همگامی با فناوری روز دنیا، بالاترین کیفیت محصولات را برای زنان ایرانی فراهم کند. از همه مهم‌تر، وظیفه خود می‌داند تا با در نظر گرفتن عزت نفس، آزادی و توانایی‌های بی‌شمار زنان، حمایتگری آگاه باشد و در جهت ارتقا فرهنگ جامعه و دانش عمومی در مورد پریود و مسائل خاص زنانه پیوسته بکوشد.

پیداشو

پیداشدن اتفاقی است که می تواند برای هر زنی، هر روز بیفتد، می تواند در هر کجا و در هر زمانی به وقوع بپیوندد. کشفی متناسب با هر زن است که برای گریز از روزمرگی اتفاق می‌افتد. پیدا شدن قدمی هر روزه است و نه آزمودن تغییری جسورانه. «پیدا شو» پیدا کردن درکی مناسب از خویشتن خویش است.کمک به یافتن نقش و جایگاه زنان در زندگی، فارغ از اینکه چگونه و از چه راهی به آن میرسند، پیام الهام‌بخش نهایی مای لیدی در کمپین «پیدا شو» است.

بیشتر بدانیم

مسئولیت اجتماعی

مای‌لیدی طی سال‌های گذشته پویش‌های مشترکی را با موسسه بهنام دهش‌پور برگزار کرده است. این پویش‌ها با هدف آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی زنان درباره پیشگیری از سرطان پستان، از سال ۱۳۹۷ آغاز شده‌اند. این همکاری مشترک در سال‌های گذشته با رویدادهایی نظیر “چند دقیقه برای یک عمر” و “قرار در آینه” رقم خورد و در سال ۱۴۰۰ با برگزاری رویداد “صورتی فکر کنیم“ به اطلاع رسانی و آگاه‌سازی درباره پیشگیری از سرطان پستان پرداخت.

بیشتر بدانیم

مای‌لیدی هوادار تو، در کنار تو

مای‌لیدی طی سال‌های گذشته با حمایت از ورزش و تیم های ورزشی زنان سعی کرده است در کنار ورزشکاران زن ایرانی بوده و در مسیر رشد و پیشرفت ایشان کنارشان باشد. به همین منظور مای لیدی، همراه بانوان در اولین حضور تاریخی شان در بازی فوتبال (ایران–کامبوج) در ورزشگاه آزادی گردید و با تبلیغات دورزمین فوتبال و پیام سلامت بانوان که مصادف با ماه اکتبر -ماه آگاهی‌رسانی سرطان پستان- این روز را در تاریخ ورزش ایران به یادماندنی تر نمود.

بیشتر بدانیم
pattern background

مای‌لیدی در مسیر ماموریت خود برای توانمندسازی زنان، اولین رویداد پیداشو را در تاریخ سوم تیر 1401 برگزار کرد. نام این رویداد «پیداشو» از شعار مای‌لیدی برگرفته شده است. پیداشو، با هدف آشکارسازی حضور زنان، تلاش می‌کند دنیا را از مسئولیت و باری که بر دوش زنان بوده و هست آگاه کند و در راستای ساختن جامعه‌ای متوازن که در آن بر توانمندی‌های زنان نور تابیده می‌شود، حامی و همراه آن‌ها باشد. اولین رویداد پیداشو، به صحبت زنانی می پردازد که در مسیر خود شکوفا شدند و به قله‌های زندگی خودشان صعود کردند.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟