کمپین زن بودن

من «زنم»… تک تک زن‌ها به سبک زنانه ی خود می‌اندیشند، عمل می‌کنند و زندگی می‌کنند. به تعداد تک تک زن‌ها، نوعی از زنانگی و #زنبودن وجود دارد. #زنبودن یعنی تعریفی که هر زن‌ از خودش دارد.

مای‌لیدی در اردیبهشت سال ۱۳۹۶ کمپین سه ماهه زن بودن را شروع کرد و از زنان این سرزمین خواست تا زن بودن را از نگاه خود تعریف کنند. در این راستا الناز رکابی، قهرمان سنگ نورد ایرانی نیز با مای لیدی همراه شد و از همه ی زنان دعوت کرد تا همگام با مای‌لیدی تعریف خود را از زن بودن داشته باشند و در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. در طول این کمپین مسابقه‌هایی برگزار گردید و هشتگ #زنبودن ۱۴۸ بار به اشتراک گذاشته شد.

اشتراک گذاری

ویدیوی کمپین

الناز رکابی
قهرمان سنگنوردی ایرانی

الناز رکابی قهرمان سنگنورد ایرانی با مای لیدی همراه شد تا در کمپین "زن بودن" از زیبایی، قدرت و سرسختی زنان بگوید. #زن_بودن یعنی حس لطافت همراه با سرسختی در زندگی الناز رکابی، #زن_بودن را لطیف و سرسخت بودن تعریف می کند. از شما هم دعوت می شود تا با این کمپین همراه ما باشید و #زن_بودن را تعریف کنید.

نظر خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

pattern background

من «زنم»… تک تک زن‌ها به سبک زنانه ی خود می‌اندیشند، عمل می‌کنند و زندگی می‌کنند. به تعداد تک تک زن‌ها، نوعی از زنانگی و #زنبودن وجود دارد.