کمپین زن بودن

من «زنم»… تک تک زن‌ها به سبک زنانه ی خود می‌اندیشند، عمل می‌کنند و زندگی می‌کنند. به تعداد تک تک زن‌ها، نوعی از زنانگی و #زنبودن وجود دارد. #زنبودن یعنی تعریفی که هر زن‌ از خودش دارد.

مای‌لیدی در اردیبهشت سال ۱۳۹۶ کمپین سه ماهه زن بودن را شروع کرد و از زنان این سرزمین خواست تا زن بودن را از نگاه خود تعریف کنند. در این راستا الناز رکابی، قهرمان سنگ نورد ایرانی نیز با مای لیدی همراه شد و از همه ی زنان دعوت کرد تا همگام با مای‌لیدی تعریف خود را از زن بودن داشته باشند و در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. در طول این کمپین مسابقه‌هایی برگزار گردید و هشتگ #زنبودن ۱۴۸ بار به اشتراک گذاشته شد.

ویدیوی کمپین

الناز کمپانی
قهرمان سنگنوردی ایرانی

الناز رکابی قهرمان سنگنورد ایرانی با مای لیدی همراه شد تا در کمپین " زن بودن" از زیبایی، قدرت و سرسختی زنان بگوید. #زنبودن یعنی حس لطافت همراه با سرسختی در زندگی [ الناز رکابی، #زنبودن رو لطیف و سرسخت بودن تعریف می کنه] از شما هم دعوت می شه تا با این کمپین ما همراه بشین و #زنبودن رو تعریف کنین.

نظر خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

pattern background

مای‌لیدی در مسیر ماموریت خود برای توانمندسازی زنان، اولین رویداد پیداشو را در تاریخ سوم تیر 1401 برگزار کرد. نام این رویداد «پیداشو» از شعار مای‌لیدی برگرفته شده است. پیداشو، با هدف آشکارسازی حضور زنان، تلاش می‌کند دنیا را از مسئولیت و باری که بر دوش زنان بوده و هست آگاه کند و در راستای ساختن جامعه‌ای متوازن که در آن بر توانمندی‌های زنان نور تابیده می‌شود، حامی و همراه آن‌ها باشد. اولین رویداد پیداشو، به صحبت زنانی می پردازد که در مسیر خود شکوفا شدند و به قله‌های زندگی خودشان صعود کردند.

فرم درخواست دستگاه