رویداد پیداشو

قصه کسانی که در جریان زندگی به لحظه‌های خود نور می‌تابانند

مای‌لیدی در مسیر ماموریت خود برای توانمندسازی زنان، اولین رویداد پیداشو را در تاریخ سوم تیر 1401 برگزار کرد. نام این رویداد «پیداشو» از شعار مای‌لیدی برگرفته شده است.
پیداشو، با هدف آشکارسازی حضور زنان، تلاش می‌کند دنیا را از مسئولیت و باری که بر دوش زنان بوده و هست آگاه کند و در راستای ساختن جامعه‌ای متوازن که در آن بر توانمندی‌های زنان نور تابیده می‌شود، حامی و همراه آن‌ها باشد.
اولین رویداد پیداشو، به صحبت زنانی می پردازد که در مسیر خود شکوفا شدند و به قله‌های زندگی خودشان صعود کردند؛ داستان کسانی که به لحظاتشان نور تابانده‌اند و در این رویداد تجربه و موفقیت‌هایشان را با مخاطب به اشتراک گذاشتند. این روایت‌ها به زنان یادآوری می‌کنند که هر لحظه از زندگی می‌تواند فرصتی برای پیداشدن و ساختن خودی بهتر باشد.

اشتراک گذاری
مهسا تهذیبی
فعال اجتماعی حوزه ناشنوایان و کم‌شنوایان

مهسا تهذیبی، فعال اجتماعی حوزه ناشنوایان و کم شنوایانه که تو سال‌های گذشته، برای بهبود امور اجتماعی و زیستی، آگاهی رسانی و توانمندسازی این عزیزان تلاش زیادی کرده. موضوع سخنرانی خانم تهذیبی، ضرورت متوازن‌سازی امکانات رفاهی و اجتماعی، فردی سازی خدمات اجتماعی و فرهنگ‌سازی برای ارتباط و تعامل بهتر با جامعه ناشنوایان و کم شنوایانه.

شیرین پارسی
فعال حوزه‌ کشاورزی

شیرین پارسی متولد سال ۱۳۳۴ و فارغ‌التحصیل رشته ادبیات فرانسه‌ست. خانم پارسی سال ۱۳۵۸ به همراه همسرش به ایران برگشت تا فعالیت در حوزه‌ کشاورزی و کارآفرینی رو با روشی نوین در منطقه شروع کنه. پس از سال ۱۳۶۰ فعالیت خودش رو با کمک و همراهی همسرش، تو منطقه شاندرمن گیلان شروع کرد. راهی که با وجود سختی و چالش‌های زیاد، ادامه دادن و در سال‌های گذشته به عنوان کشاورز نمونه گیلان و کارآفرین برتر حوزه کشاورزی انتخاب شدن. شیرین پارسی در سخنرانی خودش از معنای دسترنج و سوار شدن بر بال زمان برای رسیدن به اهداف بزرگ گفتن.

مینا کامران
تسهیل‌گر امور اجتماعی

مینا کامران، تسهیل‌گر امور اجتماعی در حوزه رشد جوامع روستایی و بنیانگذار استارتآپیه به نام «روستاتیش». خانم کامران معتقده با توانمندی اقتصادی جوامع روستایی میشه از مهاجرت‌هایی که باعث حاشیه‌نشینی تو شهرها می‌شه جلوگیری کرد و گرمای آتش روستاها رو روشن نگه داشت. مینا کامران در اولین رویداد پیداشو از توانمندسازی اقتصادی زنان در جوامع روستایی گفت. در این سخنرانی با ما همراه باشید و قصه راه پر فراز و نشیب خانم کامران رو بشنوید.

نظر خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *