قرار در آینه

قراری است برای تشخیص زودهنگام سرطان پستان

در سراسر دنیا در ماه اکتبر”روبان صورتی” به نشانه آگاهی بخشی نسبت به سرطان پستان که شایع ترین سرطان در بانوان هست؛ به اهتزاز در می آید. این روبان صورتی به عنوان سمبل این ماه معنی ساده ای دارد:

هرکسی باید به سهم خودش تلاش کند تا با پیش آگاهی، اقدامات اولیه و تشخیص زود هنگام بیماری جلوی این بیماری بایستد. به رسم هر سال، مای لیدی با همراهی موسسه خیریه بهنام دهش پور در سال 1398 قصه ای تازه با نام ” قرار در آینه”  نوشت.

اشتراک گذاری

زنان رابطه ی قدیمی با آینه دارند و در اساطیر و داستان ها لحظات بسیاری آمده است که ایشان در برابر آینه به زیبایی های خود مینگرند؛ اما آینه تنها صفحه ای برای دیدن زیبایی و انعکاس تصویر صورت نیست. آینه جهانی است که زنان میتوانند در آن با خود قرار بگذارند و بدانند که دنیا، پراز زیبایی هایی ست که طبیعت به آنان هدیه داده است. در این کمپین مای لیدی زنان را به قراری متفاوت با خود در آینه دعوت میکند. قراری حداقل ماهانه برای تست پستان و چک آپ سلامت خود در آینه.

شما با مشاهده چشمی و لمسی در آینه که بهتر است هر ماه دو تا سه روز بعد از عادت ماهانه انجام شود، میتوانید شرایط سلامت پستان خود را بررسی کنید و اگر متوجه هر نشانه غیر طبیعی شدید؛ با مراجع به موقع به پزشک به تشخیص زودهنگام هرگونه بیماری محتملی کمک کنید.

نظر خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

pattern background

مای‌لیدی در مسیر ماموریت خود برای توانمندسازی زنان، اولین رویداد پیداشو را در تاریخ سوم تیر 1401 برگزار کرد. نام این رویداد «پیداشو» از شعار مای‌لیدی برگرفته شده است. پیداشو، با هدف آشکارسازی حضور زنان، تلاش می‌کند دنیا را از مسئولیت و باری که بر دوش زنان بوده و هست آگاه کند و در راستای ساختن جامعه‌ای متوازن که در آن بر توانمندی‌های زنان نور تابیده می‌شود، حامی و همراه آن‌ها باشد. اولین رویداد پیداشو، به صحبت زنانی می پردازد که در مسیر خود شکوفا شدند و به قله‌های زندگی خودشان صعود کردند.